-10%

Садж "Жарівня" ангоб із червоної глини для подачі страв
2 299 ₴
2 069,10 ₴
- В наявності
- Код: 41-007
+380 (66) 066-61-17
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Мистецтво подачі, що дивує з першого погляду.
Садж "Жарівня" — це професійний підхід до домашнього застілля. Червона глина накопичує жар, як справжня піч, роблячи м'ясо неймовірно ніжним. Випікайте, запікайте та дивуйте гостей подачею "з вогником". Це той самий випадок, коли форма так само досконала, як і зміст.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 38 см
- загальна ширина виробу - 29 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з кришкою | 380 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069,10 ₴







