Для приготування найсмачніших страв середньоазіатської кухні необхідно обов'язково придбати чавунний узбецький казан наманганський 6 л.
- форму днища підбирайте відповідно до сфери застосування (відкритий вогонь, варильна панель);
- матеріал виготовлення – тільки чавун;
- обсяг - розраховується виходячи з кількості порцій;
- комплектація – алюмінієва кришка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Вага | 7 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 330 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 9 мм |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴

