Оригінальний узбекський наманганський казан, всередині відшліфований
- невеликий розмір - ідеальний для дому;
- універсальність;
- наявність кришки;
- демократична ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Вага | 5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 135 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 4 л |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 9 мм |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴

