Ніщо так не підвищує настрій і дає відчуття святкового дива, як мільйони світних вогників всюди — вулиці, будинках, вікнах будинків і вітрин магазинів... Скільки приємних спогадів із дитинства пов'язані з новорічними світловими гірляндами!
Гірлянди універсальні та багатофункціональні — такими новорічними яскравими вогниками можна з успіхом прикрашати як ялинки, дерева, квіти, так і декорувати приміщення до будь-якого свята. Є контролер режимів миготіння.
Електрогірлянда для дому та вулиці не залишить ваше житло непоміченим. Виберіть один вподобаний режим миготіння або встановіть ритмічну зміну, щоб створити атмосферу справжнього зимового свята! Електричні світлодіодні гірлянди вирізняються підвищеною яскравістю й довгим терміном експлуатації.
Переваги:
-
Міцність і стійкість гірлянди до механічних пошкоджень
-
Насичені яскраві кольори
-
Високоміцний корпус світлодіода, виготовлений із пластику
-
Тільки якісні деталі в складі гірлянди
Характеристики:
-
Кількість ліній із пучка: 17 шт
-
Кількість режимів: 8
-
Кількість ламп/світлодіодів: 340
-
Колір: Теплий білий, синій, білий-холодний, мульти
-
Довжина: 2 метра.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура живлення | 2.8 м |
| Кількість ламп | 340 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 340 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
- Ціна: 480 ₴



