Гірлянда LED світловий дощ, водоспад
Під час увімкнення «waterfall light» відтворює ефект води, що падає, вогні світлодіодів поступово опускаються зверху донизу. Гірлянда являє собою горизонтальний (основний) дріт, на якому рівномірно розміщуються (залежно від вимірювання гірлянди) вертикально (звисаючих) ліній, на яких розташовані світлодіоди.
Спочатку гірлянди є контролер, який дає змогу змінювати режими роботи (швидке, середнє, повільне падіння). На кінці основного дроту є з'єднувальний елемент, який дає змогу з'єднувати в ланцюг.
Водоспад вирізняється невеликим енергоспоживанням і великим терміном експлуатації (до 50000 год).
Конструкція гірлянди дає змогу нормально працювати, навіть якщо перегорел один або кілька світлодіодів (заміна окремого світлодіода або променя-підвіски неможлива).
Застосовується для прикрашання внутрішніх інтер'єрів (створення ширм і динамічних фіранок), оформлення вітрин і фасадів будівель, створення гарних світлових ефектів.
Схема гірлянди Водоспад:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 360 шт. |
| Кількість режимів світіння | 9 |
| Кількість світлодіодів | 360 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 48 |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
- Ціна: 330 ₴










