Гірлянда бахрома 2,6х0,6 м на прозорому дроті для внутрішніх робіт.
Підходить для прикрашання всередині приміщення (окон, карнизів, весільних приміщень, ялинки та багато іншого.)
На основному горизонтальному дроті (ПРОЗРАЧНИЙ) завдовжки 2,6 метра розміщуються «відростки», що мають різну довжину — від 30 до 60 см. Відстань між відростками 20 см. Можливо з'єднати кілька гірлянд в одну.
8 світлоодинамічних ефектів регулюються за допомогою контролера.
Схема гірлянди "Бахрома"

Характеристики:
- Розмір 2,6x0,6м
- Кількість світлодіодів 120 Led
- Колір світлодіодів мультик (різнобарвний)
- Колір дроту прозорий
- Можливість з'єднання: є
- Контролер: 8 режимів світіння
Також у наявності є гірлянди з синім , мультик (різнобарвний), білим, білий теплий (жовтий)кольором світіння світлодіодів.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | Синій, Теплий білий, Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 2600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴









