Узбецький чавунний казан 22 л із міста Намангана
Неповторний смак і глибокий насичений аромат страв із збереженням корисних властивостей Ви отримаєте, приготувавши улюблений плов, печеню або традиційний борщ у цьому узбецькому казані.
Особливості та характеристики виробу
![]() |
Матеріал виготовлення — 100% чавун із відшліфованою внутрішньою поверхнею. |
![]() |
Товщина казана 7 - 9 мм, за рахунок чого він міцний і не гнеться. |
![]() |
Справжній оригінальний узбецький казан — внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом. |
![]() |
У комплекті з казаном наявна алюмінієва кришка, діаметр казана 52 см. |
Казани підходять як для використання на природі, на дачі, так і вдома на плиті.
Рекомендовані правила використання чавунного посуду:
- Перед першим використанням чавунний казан необхідно прожарити протягом 60 хвилин при температурі 100 градусів із використанням соняшникової олії до повного вигоряння виробничої олії.
- Рекомендуємо при прожарюванні використовувати ріпчасту цибулю (видаляє запах).
- Перший раз у казані готувати картоплю по-селянськи.
- У чавунному посуді не рекомендується зберігати їжу.
- Після приготування необхідно помити казан теплою водою без використання миючого засобу.
- Перед тим, як поставити казан на зберігання, рекомендується змастити його тонким шаром олії
- Рекомендується зберігати казан у сухому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Наманган Шарбати |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 17 кг |
| Высота | 200 мм |
| Диаметр | 500 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 22 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 700 ₴






