
Казан чавунний узбецький 16 л DAVR METALL з м. Наманган (наманганський) WOK
4 300 ₴
- В наличии
- Код: 16-1NM
+380 (66) 066-61-17
АндрійУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Казан чавунний 16 л із міста Наманган(Узбекистан) виробництва DAVR METALL. Даний виробник вважається одним із найкращих у себе на батьківщині в Узбекистані. Товщина даного казана в залежності від моделі (кругле або плоске дно) досягає від 8 до 20 мм (20мм товщина дна у моделі з плоским дном) Котел шліфований має 4 вушка і діаметр 460 мм. Комплектується алюмінієвою кришкою. Цей літраж казана є найоптимальнішим для приготування до 20 персон. При замовленні казана можна вибрати який казан Вам найбільше підходить з плоским або круглим дном.
Вага казана: кругле дно ~14 кг, плоске дно ~ 15 кг.
Переваги узбецьких казанів:
- Рівний відлив
- Товсті стінки 8 мм.
- Зручні ручки з боків 4 штуки
- Котел шліфований всередині та з пісковим литтям зовні.
- Матеріал виготовлення – 100% чавун.
- Внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
- У комплекті з казаном іде алюмінієва кришка.
- Довговічність чавунного посуду, його практично неможливо механічно пошкодити.
- Чавун як метал має властивість довго нагріватися і довго остигати, отже, казан рівномірно нагрівається і пригоряння їжі на окремих ділянках практично неможливо
- Чавун має пористу природу, згодом у пори чавуну вбирається масло, жир та антипригарні якості чавуну покращуються. Тобто чим більше казан використовувати тим він стає кращим.
- Справжній узбецький плов можна приготувати тільки в Узбецькому чавунному казані.
Рекомендовані правила користування чавунним посудом:
- Перед першим використанням чавунний казан необхідно прожарити протягом 60 хвилин при температурі 100 градусів з використанням соняшникової олії до повного вигоряння виробничої олії.
- Рекомендуємо при прожарюванні використовувати цибулю (видаляє запах)
- Перший раз у казані готувати картоплю по-сільському.
- У чавунному посуді не рекомендується зберігати їжу.
- Після приготування необхідно помити казан теплою водою без використання миючого засобу
- Перед тим як поставити казан на зберігання, рекомендується змастити його тонким шаром олії.
- Рекомендується зберігати казан у сухому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Наманган Шарбати |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 180 мм |
| Диаметр | 440 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 16 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴




