
Казан чавунний азіатський з кришкою-сковородою 10 л
Дана модель підходить для приготування на відкритому вогні.
Казан розміщують над багатям на спеціальній підставці або тринозі.
Чавунний казан стійкий до пошкоджень. Можна використовувати металеве приладдя.
Важливим атрибутом є практична в користуванні чавунна Кришка-сковорода, яка добре прилягає до казана, не даючи парі можливості вийти назовні.
Це важливо для таких процесів як тушкування і томління. Волога, що випаровується в процесі приготування, конденсується на кришці-сковороді і повертається назад у страву, постійно зволожуючи її. Окремо її можна використовувати як сковороду або деко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 36 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 10 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 3.8 мм |
| Толщина стенок казана | 3.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴







