Ялинка зелена Лісова 1 м безсумнівно найпопулярніша модель та хіт сезону, вона не залишить байдужим нікого з гостей та принесе багато радості вам та вашим близьким. Незаперечна перевага цієї ялинки її натуральне забарвлення та ідеальна форма. Виглядає цілком природньо та фактично не відрізняється від справжньої.
Якщо ви шукаєте класичну та водночас стильну штучну ялинку, вам неодмінно варто звернути увагу на цей варіант. Розкішна зелена красуня - стандарт витонченості та практичності.
- Висота 1 м, довжина голок 3 см;
- Складається з цілої частини та пластмасової підставки;
- Виготовлена в Україні з плівки ПВХ зеленого кольору;
- Без запаху, не токсична, має всі належні сертифікати;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид дерева | ялина штучна |
| Область застосування | На відкритому повітрі, Всередині приміщення |
| Підставка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір хвої | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага об'ємна | 0,015 м.куб |
| Вага фактична | 1,5 кг |
| Висота | 100 см |
| Діаметр гілки | 3,5 см |
| Діаметр нижнього ярусу | 60 см |
| Матеріал | плівка ПВХ |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 75*15*15 |
| Тип відділення НП | Звичайне (до 30 кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



