
Азійський чавунний казан - ідеальний посуд для приготування східних страв.
Але і будь-які звичні Вам страви приготовані в ньому смакуватимуть краще!
Чавунний казан стійкий до пошкоджень. Можна використовувати металеве приладдя.
Важливим атрибутом є практична в користуванні чавунна Кришка-сковорода, яка добре прилягає до казана, не даючи парі можливості вийти назовні.
Це важливо для таких процесів як тушкування і томління. Волога, що випаровується в процесі приготування, конденсується на кришці-сковороді і повертається назад у страву, постійно зволожуючи її. Окремо її можна використовувати як сковороду або деко.
Товщина чавуну - 4,0 мм
ання страв на багатті або мангалі, що потребують гасіння, томлення та приготування у власному соку.
Товсті стінки та напівсферичне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, та сприяють рівномірному приготуванню їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат
Останнім часом популярним став універсальний посуд. У комплекті йде автентична, вдосконалена та практична у користуванні Кришка-сковорода, яка стане незамінним та оригінальним доповненням до вашого казану.
Чавунний казан з кришкою-сковородою стійкий до пошкоджень. Незамінний помічник у поході, на дачі та відпочинку на природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7.21 кг |
| Диаметр | 360 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенок казана | 3.8 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дужка для подвешивания | Есть |
| Тренога | Нет |
- Цена: 2 900 ₴



