
Характерики
- Матеріал: чавун
- Об'єм: 15 л
- Товщина дна: 4,5 мм
- Товщина стінки: 3,8 мм
- Діаметр - 400 мм
- Ширина з ручками - 480 мм
- Вага: 11,65 кг
- Вага кришки - 4,3 кг

- Має природне антипригарне покриття
- Збагачує їжу залізом
- Має необмежений термін використання
- Підходить для всіх видів плит
- Безпечний та екологічно чистий посуд

Незамінний помічник для великої компанії в поході, на дачі і відпочинку на природі.
Характеристики:
- Вага 5,9 кг
- Глибина - 39мм
- Висота ребра - 4 мм

Великий азіатський чугуний казан ємністю 15 л
Комплектований дужкою і чугунною кришкою гриль. Призначений для приготування страв на вогнищі або мангалі, які вимагають тушіння, томлення і приготування у власному соці.
Азійський казан має форму півсфери, без плаского дна. Він оснащений 4 литими ручкамми та дужкою для підвісу.
Товсті стінки і напівсферічне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, і сприяють рівномірному готування їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чугуну, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат.
Чугунний казан стійкий до пошкодження. Незамінний помічник для великої компанії в поході, відпочинку на природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 12 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 189 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для открытого огня |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 4 мм |
| Толщина стенок казана | 4 мм |
- Цена: 4 350 ₴









