Безкоштовна доставка

Казан чавунний 15 л Brizoll

Потрібна і незамінні річ для відпочинку. Чавун має високу тепломкість, завдяки чому можна розігрівати до високої температури. Укомплектований дужкою і чавунною кришкою. Призначений для приготування страв на вогнищі або мангалі, які вимагають гасіння, топлення і приготування у власному соку. Товсті стінки і напівсферічне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, і сприяють рівномірному готування їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат.


Кришка - сковорідка
Можна використовувати окремо як кришку або деко
Основні параметри:
- Вага - 4,3 кг
- Глибина - 39 мм
- Товщина стінки - 3,8 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 189 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Объем | 15 л |
| Толщина дна казана | 4 мм |
| Толщина стенок казана | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 950 ₴



