

Азійський чавунний казан - ідеальний посуд для приготування східних страв.
Але і будь-які звичні Вам страви приготовані в ньому смакуватимуть краще!
Казан жароміцний і має здатність утримувати тепло. В такому посуді страва може довго залишатись гарячою.
Азійський казан має форму півсфери, без плаского дна. Він оснащений 4 литими ручкамми та дужкою для підвісу.
Сферичне дно - це місце в якому казан нагрівається найбільше, розподіляючи тепло далі рівномірно по поверхні посуду.

Важливим атрибутом є практична в користуванні чавунна Кришка-сковорода, яка добре прилягає до казана, не даючи парі можливості вийти назовні.
Це важливо для таких процесів як тушкування і томління. Волога, що випаровується в процесі приготування, конденсується на кришці-сковороді і повертається назад у страву, постійно зволожуючи її. Окремо її можна використовувати як сковороду або деко.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 153 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Объем | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 4 мм |
| Толщина стенок казана | 4 мм |
- Цена: 3 900 ₴


