Сосна Зелена Мікс "Роспушена" має висоту 0,75 м зеленого кольору з білими кінчиками.
Бажаете купити штучну сосну чи живе дерево? Багато хто напередодні Нового Року ставить перед собою вибір, купити справжнє новорічне дерево або ж штучну сосну. Деякі думають, що покупка живих дерев шкодять природі, інші навпаки, що пластмасові аналоги негативно впливають на організм людини. Самі кмітливі розуміють, що вибір зупиниться на штучній, адже вона має величезний ряд переваг, а саме:
- чистота і порядок ( адже штучна сосна не обсипається і не жовтіє)
- легкість в зберіганні
- збереження природи
- доступний вибір будь-якого розміру і кольору
- поєднання сліпучого білого інею і темно-зеленої хвої надає такому деревцю виняткову ошатність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага об'ємна | 0,03 м.куб |
| Вага фактична | 1 кг |
| Висота | 75 см |
| Довжина голки | 6 см |
| Діаметр нижнього ярусу | 45 см |
| Матеріал | жилка ПВХ |
| Пакування | Картонна коробка |
| Підставка | Пластик |
| Розмір в пакованні | 80*23*23 |
| Тип відділення НП | Звичайне (до 30 кг) |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






