Гірлянда бахрома 2,6х0,6 м на прозорому дроті для внутрішніх робіт.
Підходить для прикрашання всередині приміщення (окон, карнизів, весільних приміщень, ялинки та багато іншого.)
На основному горизонтальному дроті (ПРОЗРАЧНИЙ) завдовжки 2,6 метра розміщуються «відростки», що мають різну довжину — від 30 до 60 см. Відстань між відростками 20 см. Можна з'єднати кілька гірлянд в одну.
8 світлоодинамічних ефектів регулюються за допомогою контролера.

Характеристики:
- Розмір 2,6x0,6м
- Кількість світлодіодів 120 Led
- Колір світлодіодів білий теплий
- Колір дроту прозорий
- Можливість з'єднання: є
- Контролер: 8 режимів світіння
Також у наявності є гірлянди з синім , мультик (різнобарвний), білим, білий теплий (жовтий)кольором світіння світлодіодів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | RGB, Синій, Теплий білий, Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴









